O našej spoločnosti

Spoločnosť SE Bordnetze – Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1996, pôvodne ako Volkswagen Elektrické Systémy s.r.o. Od roku 2006 je spoločnosť súčasťou koncernu Sumitomo. Vyrábala káblové zväzky pre výrobcov automobilov značky Volkswagen, Audi, Škoda, Porsche, Seat a prototypové formovacie dosky pre projekty automobilového priemyslu. 

Postupne sa pretransformovala na servisné centrum a popri službách pre všetky sesterské spoločnosti skupiny Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) sa zameriava aj na školenia a konzultácie v oblasti výroby a opráv káblových zväzkov pre spoločnosti automobilového priemyslu.

Od výroby káblových zväzkov v Nitre po školiace a konzultačné služby celosvetovo.

Spoločnosť je vlastníkom certifikátu kvality IATF 16949 a ISO 9001:2015. 

V súčasnosti zamestnávame približne 150 zamestnancov.

Čo je káblový zväzok

Nervový systém automobilu – takto vidia naši zamestnanci naše káblové zväzky. Bez káblového zväzku vo vozidle nič nefunguje. Zabezpečuje totiž všetky elektrické prepojenia, vrátane regulátorov okien, navigačného systému a pod. Keďže zväzok prechádza naprieč celým automobilom, pod sedadlami, pozdĺž plechových častí a obložení, od motora po zadnú časť vozidla a späť, je považovaný za komponent s najvyššou flexibilitou.

Čo robí túto cestu tak náročnou? Veľkosť a objem káblového zväzku, veľký počet variantov a fakt, že musí zabezpečiť maximálnu bezpečnosť.

Práca s elektroinštaláciou vozidla je doslova „nabitá“ vzrušujúcimi výzvami.  Je to úloha, ktorá si vyžaduje technické nadšenie, kreativitu a individuálnu iniciatívu.

Vedeli ste, že...

Ak by sme spojili všetky káble v novom Porsche Taycan, tak by siahali z Nitry až do Nových Zámkov. Ich celková dĺžka môže presiahnuť 35 km.

Sme jednotný tím, poskytujúci servisné služby s pridanou hodnotou, ktoré zvyšujú ziskovosť klientov, lojalitu k zákazníkom a vytvárajú pre našich akcionárov rastúcu obchodnú činnosť a motivujúce prostredie pre našich zamestnancov. 

We are One Team providing value added services that drive client profitability, customer loyalty and create a growing business for our stockholders and motivating environment for our employees.

Connect with Innovation

The Sumitomo Electric Group napreduje v rozvoji spoločnosti v znamení neustálych inovácií.
My sme ich súčasťou.

SEBN.com

Partneri v skupine SEBN

Materská spoločnosť Sumitomo Electric Bordnetze SE sídli v nemeckom Wolfsburgu. Sesterské spoločnosti skupiny SEBN sú po celom svete.